List of products by manufacturer 5. Margaret River SAVI

Australijska firma Margaret River Savi została stworzona przez Chrissy O’ Sullivan w 2003 roku. W przepięknym, cichym miasteczku Margaret River na południowych krańcach Zachodniej Australii znajduje się manufaktura, w której powstają wspaniałe kosmetyki pełne naturalnych składników odżywczych. Cała linia kosmetyków produkowana jest wyłącznie z naturalnych  organicznych surowców roślinnych pozyskiwanych z certyfikowanych upraw .


Produkty SAVI nie zawierają żadnych środków chemicznych, pestycydów, herbicydów, środków grzybobójczych i konserwujących.  Kosmetyki są starannie pakowane wyłącznie w ciemne opakowania szklane lub PET, chroniące cenne składniki przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV.


Zawarte w kosmetykach organiczne olejki eteryczne mają niezwykłe właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i przeciwwirusowe.


Dodatkowo pielęgnują skórę całego ciała, wzmacniają  organizm i stymulują jego odporność. Dodatkową wartością jest ich wspaniały zapach utrzymujący się na skórze długo po zabiegu.


Kosmetyki SAVI to połączenie doskonałej pielęgnacji skóry z aromaterapią


Ekskluzywne organiczne kosmetyki Margaret River Savi zostały stworzone w trzech liniach zapachowych łączących doskonałą pielęgnację z aromaterapią.Wellbeing –  wspaniałe samopoczucie,


Sensuality - zmysłowość i namiętność


Tranquility - ciepło, cisza i relaks


 


Zdrowie dla wszystkich! – to motto zespołu SAVI.


Margaret River SAVI dba o przyjazne traktowanie środowiska naturalnego i dokłada wszelkich starań w celu jego ochrony.

No products for this manufacturer.

New products

Specials